| adutzz a întrebat:

Salut, imi poate spune cineva cum sa postez un video pe profilul meu de facebook?

Răspuns Câştigător
| DianaDaiana99 a răspuns:

Intra pe youtube-> Mai in jos de filmuletul / piesa pe care vrei sa o postezi se afla butonul " Share" Apesi pe el si iti da optiuni de alegere. -> Alegi facebook. ->iti apare o fereatra cu filmuletul respectiv si apesi pe distribuiti.
Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| omide a răspuns:

Eventual il ridici pe http://video.grozav.ro si iti pui link-ul pe wall in Facebook

| Marct a răspuns:

Dai click pe numele tau (sus in dreapta) si mergi la tine pe profil Acum click pe Photos, o sa apara pozele ce le ai, iar sus in dreapta ai 2 butoane - Add photos si Add videos. Mergi pe Add videos, iar pe noua pagina alegi de sus dreapta Upload Video.