| Essmeralda a întrebat:

Cine îmi poate spune cum să îmi pun profilul de facebook să nu mai fie privat, ci public?

Oricine să îmi poată da like-uri la poze, oricine să îmi poată comenta la poze, stări, etc. Oricine să vadă ce postez eu!

Mulţumesc :*!

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

Daca ti-ai trecut data nasterii cea reala si esti minora, automat o sa ai profil privat indiferent ce setari faci tu ( este o protectie a retelei).
Deci, primul lucru, ai grija sa apari ca majora ( modifica acolo, daca e cazul) si apoi faci public profilul din setari.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AnneHS a răspuns:

La setarile contului se gaseste asta