| treywa a întrebat:

Salut.Imi poate spune si mie cineva un metin2 sa fie privat pvm-pvp lvl 105 maxim(fara metin2impact,fun,elyps,forgotten,etc...).Cel mai bun raspuns are FUNDAbig grin

Răspuns Câştigător
| Mâncărici a răspuns:

Lasa metinul, nu mai e la moda. Incearca si tu altele. Daca vrei jocuri cu cpmunitati mai mari de romani uite aici cateva: 4 story, probabil stii despre el.
Lineage 2. Uite aici un server extrem de populat se romani: lineage.ro
Terra rising
Lol sau league of legends care este probabil cel mai jucat dupa metin( in Romania ma refer, la nivel mondial lol-ul este cel mai populat) si probabil va intrece metinul cat de curand.

| treywa explică (pentru Mâncărici):

M`am apucat de linegehappy

5 răspunsuri:
| TheClauu1996 a răspuns:

Cauți un server PVM-PVP lvl max 250, cu iteme/mape noi (originale, nu toate prostiile de sunt pe toate serverele)?

Sa te chinui sa faci lvl și sa Îți bonusezi itemele? (Să îți faci seturi)

Să te duci la Farmat pentru itemele de upgrade?

Atunci SonyMt2 este exact ce cauți, cu o vechime de peste 3 ani ONLINE!

http://sonymt2.ro/sv

| KaTaa1234 a răspuns:

Metin2 blacknight

| ingeras1 a răspuns:

Mt2Guabina(cu itm obisnuite), Mt2Tron(itm create de Yoshi). Ambele sunt spaniole.

| DianaDydy22 a răspuns:

Eu zis sa incerci Metin2 Black Steel, il joc si eu si chiar imi place. Gm sunt devotati si se fac evente zilnic.

Întrebări recente