| Saratzzelu a întrebat:

Imi puteti da niste linkuri cu un plugin gen. mod ghost/playeri ghost (adica playeri fantoma care trec unii prin altii) pentru un Server de zombie pe cs 1.6? Nu gagesc niciun plugin pt. un asa zis mod ghost... Dau funda!

3 răspunsuri:
| PoisonKiss a răspuns:

Connect zm.alphacs.ro

| DjYonutz a răspuns:

Joaca cs simplu asa cum este el ca altfel risti sa il virusezi si apoi sa nu mai faci nimic cu calculatorul!

| Saratzzelu explică (pentru DjYonutz):

Nu e pentru mine ci unui prieten ii trebuie... Si intreb daca stiti vreun link de download plug. de mai sus.winking