| pwf98 a întrebat:

Salut imi puteti spune si mie cum pot ajunge la mall Afi sunt de la chibrit
spuneti-mi cu ce pot ajunge

Răspuns Câştigător
| beatrice9849 a răspuns:

Iei tramvaiul 20 sau 45 pana la Piata Victoriei,"Dr Iacob Felix"(asa se numeste statia"), Ramai in aceeasi statie unde ai coborat si iei tramvaiul nr.1, se vede AFI din tramvai ai asa vei stii unde sa cobori(nu este mult de mers).
(_ar veni a-4-a statie de la piata domenii!-pentru tramvaiul 20 sau 45)

| pwf98 explică (pentru beatrice9849):

Deci iau tramvaiul 20 pana la Piata vitoriei?

| beatrice9849 a răspuns (pentru pwf98):

Da,daca stii unde este 1 mai(nu statia de metrou), cobori la a doua statie de acolo(face undeva la dreapta).

| beatrice9849 a răspuns (pentru pwf98):

Si tramvaiul unu(doar acela ajunge)are statie chiar la una dintre intrarile in Afi

| pwf98 explică (pentru beatrice9849):

Luati iD meu si vb mai clar big grin
run. wrr9

| beatrice9849 a răspuns (pentru pwf98):

Ok

6 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a ajunge la Afi Palace Cotroceni trebuie sa iei tramvaiul 45 pana la Piata Victoriei si de acolo sa schimbi cu tramvaiul 1 pana la Afi.