| anonimu123123 a întrebat:

Salut,imi spuneti si mie ce parere aveti despre TPU, astazi m-am inscris si eu si vreau sa aud mai multe pareri:*.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Noi stim ce parere avem.Sa vedem ce parere iti faci tu.Vezi categoria Dragoste si sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa mine este cel mai tare sait de comunicare din lume poti sa ajuti pe alti si sa te ajute si ei pe tine. Unele intrebari si raspunsuri sunt amuzante altele te ajuta si pe tine chiar daca nai pus intrebarea. Asta e parerea mea.

| dennixtreme a răspuns:

Un numar decent de intrebari decente si un numar mare de intrebari prostesti care te amuza sau te fac sa plangi de la prea multa prostie big grin

| SooShttt a răspuns:

Buna, TPU este o comunitate super, poti intreba lucruri pe care nu le stii, aflii lucruri noi, merita sa intri aici happy