| SunTAdY a întrebat:

Ce parere aveti despre scoala? vreau multe pareriwinking

2 răspunsuri:
| AndyLavy a răspuns:

Hmm..invatam multe lucruri cu care nu ne vom mai intalni niciodata in viata ( acum depinde de profesia pe care ne-o alegem )
Materie multa inutila, iar la sfarsit ajungi la concluzia ca nu stii mai nimic.
Este. daca pot sa zic asa perioada cea mai frumoasa, ( chiar daca pe moment pare cea mai grea )< fara griji obligatii si alte lucruri.
Mie nu mi-a placut niciodata sa tocesc ( adica daca citeam o data acasa bine daca nu nu ).In momentul de fata sunt anul 1 la facultate.Insa acum parca imi este dor de anii de generala, poate chiar si de liceu. Nimic nu se compara, sunt sigura, nu ne vom mai intalni cu acele vremuri.Asa ca trebuie sa profitam cat mai putem.Scoala are si partile ei bune( colegi, asta daca ai noroc de colegi calumea, eu din nefericire nu am avut, profi ( unii sunt chiar distractivi, lucrurile facute in echipa samd )
Per total este bine, daca stii cum sa faci in asa fel incat sa fie bine. Bafta!
Mie mi-a placut happy Si imi amintesc cu drag de unele momente.Si in plus nu prea avem ce sa afcem daca vrem sa fim independenti, trebuie sa trecem si prin aceasta..etapa numita scoala

| strengaritzza a răspuns:

Scoala e ceva bun, pentru cei capabili sa faca asa ceva. Necesara ca sa ajungi un om de succes in viata.