| Bagu_Stefan_2002 a întrebat:

Salut,in acest weekend imi voi achizitiona un MTB RockRider 520 (Fara S),desigur ca voi testa acest model inainte,dar vreau sa stiu daca imi pot pune baza in ea pe termen lung, say daca aveti alte sugestii pana in 1200 lei, multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Cezardoro999 a răspuns:

Salut, din cate stiu, B'twin nu-s niste biciclete prea bune, doar cele cu cateva sute de lei mai scumpe. Eu mi-am luat acum 2 luni un DHS 2925(2017) si mi se pare un produs de-o calitate exceptionala. Eu am o inaltime de 1, 67m. Daca ai mai putin, te poti uita la un dhs 2725, e acelasi lucru, dar mai mic.

| Bagu_Stefan_2002 explică (pentru Cezardoro999):

Mi-am cumparat acel 520 acum cateva zile, impecabil, schimba pe orice foaie in ultima ii ia 2 sec, dar nu este deranjant + daca ai orice problema vii la atelier(este foarte aproape de mine) si o repara imediat