| florentina_9904 a întrebat:

Buna vreau sa imi dati exemple cum as putea strange bani sa particip la concursuri etc. cele mai multe dau funda

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Dacă ai deja 14 ani te poţi înscrie ca reprezentant AVON/Oriflame/Ladys. Dacă ai 16 te poţi angaja la McDonalds, probabil şi KFC. Altceva nu prea ai ce face. Doar să faci brăţări (ale prieteniei) şi să le vinzi prin şcoală.

Baftă!

2 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Poi fa-te reprezentant la AVON sau oriflame
Angajaza-te ca vanzatoare la un magazin pe un timp de cateva luni
Da participa la anumite concursuri...

| AndreeaRoxana225 a răspuns:

POI reprezentre happy la avon sau orifleme, sau din ceti da mama ta, tatal tau /winkingwinking