| Dragasani a întrebat:

Salut, In Dragasani, este un caine in fata casei care trage sa moara de 2 zile... Cei de la primarie ii otravesc! Cainii se chinuie 2 zile; stau in ploaie si in frig si mor in chinuri... Uitati-va pe youtube cum se chinuie cainii din judetul Valcea si Dragasani! Luati masuri!

1 răspuns:
| ganton a răspuns:

Tocmai ce am luat niste masuri laughing. Nu de alta da' maine merg sa imi cumpar pantaloni si sa stiu dupa ce marime sa ma uit. Thanks.