| terminator_7004 a întrebat:

In urma cu 1 an eu si cu un prieten de-al meu am facut o farsa. Farsa a fost facuta unor baieti mai mari decat noi si nesuferiti, pacalindu-i pe mess si chiar ajungandu-se la intalniri zadarnice. Noi acum ne gandim sa repetam aceeasi farsa tot acelor 3 baieti nesuferiti. Voi cei de pe tpu.ro credeti ca urmatoarea farsa va fi un succes total? Multumim anticipat.

5 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Sau s-ar putea ca de data asta sa se prinda si sa va alegeti cu o bataie ca la carte.Succes total

| daηă a răspuns:

Poate fii daca e o farsa buna

deci da cred laughing

| loveiseverything a răspuns:

Eu zic ca da... daca le dati si poze(bineinteles false) laughing)
Farse ca acestea faceam si eu acum 3 ani laughing
Bafta!happy

| NuAmHabar a răspuns:

As vrea si eu sa le vad fetelelaughing

| Rralucaa a răspuns:

Pai daca prima oara a mers si nesuferiti sau pacalit eu cred sincer ca veti reusi si de data asta succes