| dyenutza01 a întrebat:

Hey! Vreau sa fac o0 farsa unui prieten p mess ca si el mi-a facut mie! Idei?big grin El mi-a facut-o acum 6 luni, cam asa si nu o sa se prinda!

30 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

Pai... Fa-ti un id...gen "dulkik nebunik" si intreaba-l de ce nu a venit seara trecuta(fara sa-i spui unde). Apoi ii spui ca nu mai conteaza, ca esti deja in fata casei/blocului in care sta.
Asta mi-a trecut prin cap acumhappy
Succes

| Aly07 a răspuns:

Fa-ti un id nou si date drept o fata care il place chestii, cred ca te descurci, iar pe la sfarsitul conversatiei spune-i ca de fapt estiun gay care doreshte sa-l sarutelaughing.
Sper ca te-am ajutat dezvaluindu-mi partea diabolica rolling on the floor.
Succes happy.

| asdgfhresry a răspuns:

Spune-i ca o sa treci prin zona lui ca te duci la o ruda. Si zii sa te astepte intr-un loc.

| Aiwendil a răspuns:

Roaga un prieten sa te ajute sa-i faci o farsa.Sa-i spui ca de el e indragostit un baiat si el nu te va crede, dar apoi se adevereste.Va incerca sa scape de el si tu ii spui ca e o farsa sau o "razbunare" din partea ta.Si prietenului tau care te va ajuta sa-l rasplatesti cumva(suc, cadou, bani...) si sa se joace bine teatru si sa te faci ca nu te cunosti cu el! Stupida idee mai am, dar nici unui baiat nu-i place chestia asta cu "pe invers" pentru ca se va teme sa nu-l creada lumea gay sau un ratat sau mai stiu eu cum! Bye!

| BRG a răspuns:

Sună lpe fătu el e cu farsele numai pe otv nu te supăra frate

| andy_3925 a răspuns:

Spune-i ca te muti din oras... da id lui la cei mai ciudati oameni pe care ii cunosti, pune o poza cu el pe cocalari.ro...

| Mihaiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Doamne,ce nienspirati sunteti, uite aici un video care o sa te ajute http://www.youtube.com/watch?v=RGQNu7y37ls&feature=fvst
Asta o sa il dea gata, FUNDA TE ROG

| hulk90 a răspuns:

Trimitei un troian sau o faza comica cu stingere de calc sau reparolarea calcului... este ff amuzat pentru tine mai ales. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam ce farsa vreisa ii faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha ha ha proasto suntem pe o insula hai si tu ca am gasit o comoara e plina de aur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar si mie imi trebuie si mie o farsa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca vrei sa fi cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti un id nou cu un nume la intamplare sh da-i intalnire intr-un loc iar tu sa nu te ducilaughingsa ii spui ca vrei sa va cunoasteti etc...sh sa nu te ducirolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-tii un id cu un nume oarecare spune-i ca vrei sa va cunoasteti...ca nu sti de unde ai id lui my intai il intrebi din ce oras e sh sa ii zici''ce coincidenta si eu sunt tot de acolo'''ii dai intalnire''sa va cunoasteti'' sh tu nu te duci...asta e ideea mea pentru my multe chestii ma gasesti pe id asta patrykissgirlkisspuprolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti un id nou cu un nume oarecare sh da-i intalnire in oras iar tu nu te vei duce!=))my intai intreaba-l de vorba ia-l cu pup chestii d-astea pricepi? pentru my multe informatii ma gasesti pe id patrykissgirl:-*pwwwwwwwwp!=))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba cred ca o sa se prinda, daca a facut-o si el, dar... poate ai succes, incearca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca prietena ta cea mai buna il place si spune-i sa o sune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi zii ca iti cauti gagic si ii dai intalnire si el o sa se duka si uh nu! asa i-am facut yoo lui unu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa ii spui ca bani care ia cheltuit eri sunt falsi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zii ca va invitat un prieten la el si spune-i sa se duca la acel prieten la o anumita ora cu o carte de exemplu de fizica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra p google sh dai un search cu farse si iti da farse yahowinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi sa iasa din casa ca vin hotti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii da un aidi de o fedeta si spune-i chesti ciudate
incearca eu am facut asta la prietena mea si ma crezut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Assa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca o sa pleci din oras si spune-i ca nu te intorci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da fa-ti un aidi de gey si spune sa va intalniti intr-un loc ca sa saruti

| aditzache123 a răspuns:

Pai fa-ti un ID nou cu numele fetei de care e el indrgaostit si spune-i ca vrei sa fii cu el si ca vreti sa va sarutati de fata cu prieteni vostri si sa o chemi si pe fata care deai dat drept ia sa vedem cum o sa procedezelaughing

| vali1511 a răspuns:

Spune-i cal placi si il iubesti

| cats930793 a răspuns:

Dai asta:Auzi! vezi ca ma enervezi foarte tare cu fazele tale proaste. Ce tot vorbesti de mine la toata lumea? Nu ai ce vorbi? Stii ceva? Ai face bine sa iti tii gura ca ai intrecut masura,te credeam o persoana de treaba de data asta ai exagerat, vorbesc serios, nu pot sa cred ca ai facut asa ceva nu mai pot, m-ai dezamagit complet, cum ai putut sa le spui tuturor ca a venit vara? Hai ca ai luat teapa.