| Karoline005 a întrebat:

De ce unii baieti sunt atit de nesuferiti...

8 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Oamenii au caractere diferite.
Ceea ce tu numești nesuferit, altă persoană poate să considere asta atrăgător, și învers.
Mie nu mi se pară că băieții sunt nesuferiți. Majoritatea sunt de gașcă, cu toate că sunt cam idioți, într-un sens bun. Depinde totuși de persoană și de educația pe care au primit-o!

| NicoNicoNiiiii a răspuns:

Pentru ca fetele si baitetii au moduri de gandire total diferite. laughing Daca un baiat te face sa te simti de c@c@t, incearca sa n-o prea iei la sufletwinking

| Karoline005 explică (pentru NicoNicoNiiiii):

Ai spus-o tare dar nu il pot scoate din cap ))))

| Lisa01 a răspuns:

Pentru ca asa sunt eilaughing))) Glumesc. Tine de buna crestere si de cei 7 ani de acasa.

| andrei1237 a răspuns:

Pentru ca sunt needucati si prost-crescuti!

| Karoline005 explică (pentru andrei1237):

Eu tot asa gindeam, dar am dat de unul foarte cuminte si educat care ba ma ignora, ba imi da alte semne de la care imi pierd capul

| andrei1237 a răspuns (pentru Karoline005):

Asta e viata, nu toata lumea e la fel!

| CryForYourLove a răspuns:

Din lipsa de ocupatie