| FeliciaAndreea1 a întrebat:

Intrebarea asta se adreseaza celor ce locuiesc in Focsani, mai exact in SUD. UNDE sunt reparatiile ceasurilor, sau cam asa ceva! VA ROG! E F. IMPORTANT PT. MINE! Am un ceas primit cadou care s-a stricat... sadRaspunsul castigator primeste FUNDA!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gasesti in google pui reparatii ceasuri focsani si vezi adrese la greu pe harta.

| FeliciaAndreea1 explică (pentru mgtow):

Am cautat si inainte sa pun intrebarea. Daca as fi gasit raspunsul, dupa parerea dvs., as mai fi intrebat? Multumesc oricum!

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Nu stiu daca blocuri sud este rearatie ceasuri, dar iti dau un lnk din piata moldovei.
http://www.service-reparatii.com/bijuterii/focsani
O zi frumoasa sa ai:)