| Floreenofficial a întrebat:

happy
Intru automat in clasa a 11-a la toamna, sau trebuie depus vreun dosar? Ce documente trebuie sa contina daca e nevoie si care e perioada? Sunt intr-o ceata totala.Nu ne-a spus nimic. crying Nici diploma de 10 clase nu am primit-o, iar o colega care are sora in a 11-a la acelasi liceu a zis ca ne-o da la inceputul anului.

Răspuns Câştigător
| 9gag a răspuns:

Diploma de 10 clase o primesti la inceput de clasa a 11-a. Nu trebuie sa depui nici un dosar. Vei continua normal. Succes

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Diploma de 10 clase o primesti doar daca termini scoala in clasa a 10 a, o sa primesti diploma de 12 clase happy

Ca sa promovezi in clasa a 11 a nu trebuie sa depui nici un dosar, diriga clasei se ocupa de tot.Din cate imi amintesc eu am completat o trecere pentru ca trebuia sa imi aleg profilul care vroiam sa il urmez.