| FocusMood a întrebat:

Daca mi-am depus dosar la doua facultati si acum mi-a trecut prin cap sa mai bag la una, cum pot face rost inapoi de actele din dosar ca sa le fac copie? imi trebuie adeverinta aia care tine loc de diploma de bac... sau o-i putea sa vb la liceu sa-mi mai dea una? se poate? offfffffff angry sunt din jud Braila si am depus in Bucuresti la facultate
Vreau sa mai bag la una pentru ca mi-e frica ca nu intru...

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Du-te la facultatea unde ai depus originalele si solicita sa-ti dea copii de pe actele de la dosar.