| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
Joc fifa 08 si sunt la al 6-lea sezon, am inceput cu arsenal si acum sunt la tsv 1860 muchen, si s-a terminat sezonul si vreau sa plec de la tsv si ma pot duce la:arsenal, liverpool, newcastle, bayern muchen, villareal, tottenham, si mai multe
La care echipa sugerati sa ma duc?
sau sa raman la tsv(am castigat cu tsv europa ligue, uefa champions league, si tot ce se putea castiga, in acest ultim sezon am castigat 34 meciuri din 35)mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| horyxyz98 a răspuns:

Eu iti sugerez sa mergi la o echipa cu calibru mediu cum ar fi fulham, villareal, fiorentina, Shalke 04 la care poti incepe tot de la capat!

2 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Eu iti sugerez sa te apuci de fotbal daca tot iti place asa mult.
e sanatos, faci miscare si nu te ingrasi ca si cand ai sta la pc.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Frate eu zic sa te duci la barcelona sau ac milan