| Claudelu_6992 a întrebat:

Salut.Joc pe un privat de metin2(metin2 united). As vrea si eu sa stiu unde pica echipamentul epic(coifuri, bratari, cercei, papuci) dar si armurile gen king si hwang si armele de level 90+(lunara sirius etc.) Dau funda:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kingul, Sirius si Lunara nu pica si se fac. kingul se face din otel +9, sirius din batalie +9 si lunara din sirius +9

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu nu joc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kingul se face din otel +9, lama sirius din batalie +9 si lunara nu stiu happy

| mc3de a răspuns (pentru anonim_4396):

Din exorcism +9 dupa aia se face holly

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lunara nu se face din din sirius +9 din sirius se face baron lunara cred ca iasa din holy +9

| mc3de a răspuns:

Daca vrei bratari, scut etc du-te la ite-me i-ati cercei albastrii (nu mai stiu lvl) papuici din aia colorati (nu mai stiu cum se cheama) si ai nev. de conquer nu stiu ce atackk PS itemele trebuie sa fie +9 FUNDA