| PisuCluj a întrebat:

batting eyelashes...Jok CityVille pe Facebook si am nevoie de cevawinking. Nu stiu cum pot construi primarie(CityHall). ce pashi trebuie sa parcurg ca sa am voie sa construesc?batting eyelasheshelp :*. funda love struck

1 răspuns:
| sandulachedragos a răspuns:

Consulta te rog sectiunea faq(frecvent asqed questions) de la ei. nu exista sa nu aiba tutorial sau ceva si undeva unde explica tot. doar trebuie sa cauti cu atentie si amanuntit. Dca nu, ii intrebi la support.