| andrada a întrebat:

Pentru cine joaca CityVille pe facebook :

cum fac sa am mai multi cash? Ca coins am o gramada de nu mai stiu ce sa fac cu ei dar imi trebuie cash. plz help
mersi

Răspuns Câştigător
| ilinca18 a răspuns:

Ca sa ai mai mult cash sunt 3 variante:
1.De la level la level primesti cate unu.
2.La anumite lucuri pe care le faci poate sa-ti pice.
3.Platesti cu bani adevarati.

6 răspunsuri:
| nononononono a răspuns:

Daca de ex esti la nivelul 3 si treci la 4 iti mai da 1 cashbig grin

de la nivel la nivel...ca sa treci mei repede si avand in vedere ca ai multi coins poti sa iti cumperi lucruri(obiecte.ex.parcele pe care poti planta sau case.etc...)si vei avansa mai repede! byee!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu dau click si imi pune cate unul dupa ce inchid

| crystyna_1648 a răspuns:

Vreau mai multi prieteni...
dar multi din pretenii mei nu joaca
dati-mi si mie nume de persoane care joaca

| crystyna_1648 a răspuns:

Cum sa imi maresc populatia?

| IºÑuTzZ a răspuns:

Dar e enervan sa tot astepti sa treci levelex-(

| mery_5535 a răspuns:

Pai la fel cum au sp si keilalti de la level la level primesti cat unu, sau sa platesti cu bani adevarati dar nu cred eu ca plateste cineva cu bani adev doar pentru un jochee hee si salermoon la 2. ai sp ca la anumite lucuri pe acre le faci poate sa.ti pice.mai exact la ce lucruri ca si eu vreau...ca nu pot sa angajez pe nimeni la politie.la spital.etc din cauza ca nu am banihee heeplz help me!:X:X:X:X:X:X:*:*:*:*:*:*cautati.ma pe fb toaba mariana iulianawinking