| IºÑuTzZ a întrebat:

In legatura cu cityville de pe facebook, daca eu imi iau o fabrica mare, sau un magazin mare sau comunity buildings, cum fac ca sa-mi deblochez mai repede cladirile pentru ca trebuie sa dai multi cash si eu nu stiu cu sa fac asa multi.plzz help, FUNDA!

1 răspuns:
| Medema a răspuns:

Ca sa faci cash trebuie sa cresti levele multe, daca vrei sa deblochezi cat mia reede cladirile trebuie sa ai multi vecini ca sa iti trimita cadouri si sa accepte invitatiile.