| Straw a întrebat:

Salut, la FIFA MANAGER 12 mi-am facut un club nou. Am jucat ce am jucat si din greseala am sters din My Documents/FIFA MANAGER 12 stema echipe pe care am facut-o, acum cand intru in joc nu imi arata stema echipei mele. Unde trebuie sa imi pun fisierul.PNG cu stema si ce nume trebuie sa-i dau?

3 răspunsuri:
| eustefan a răspuns:

Da lasa dracu fifa mai iesi pe afara mai fa sport si tu...

| Straw explică (pentru eustefan):

Po.ti sa.ti dai foc?laughing de ce vorbesti daca esti pe langa subiect?laughing LOOSER!

| eustefan a răspuns:

Pai toti joaca fifa maneger fia si chestii din astea da daca va place cu adevarat sportu mai iesi pe afara si joaca