| ornitoringfsa a întrebat:

La the sims 2 cum pot sterge lucrurile(peretii, temelia, etc.)?

Răspuns Câştigător
| BOOBZen a răspuns:

Pai dai la obtiunea de constructii,si daca vezi in partea stanga un ciocan,apesi pe ce vrei tu si se sterge,sau la perete dai obtiunea ca sa faci perete,si cand vrei sa stergi,apasa in acelasi timp pe butonul shift,si daca nu merge orice unul din zona aia,trebuie sa apara acolo o iconita,deasupra la chestia aia care faci peretii,dar vezi sa apesi in acelasi timp si dai pe peretii pe care vrei sa stergi.
Sper ca o sa te ajute, ar trebui sa incerci si the simis trei, e marfa de tot

2 răspunsuri:
| Trinitygen a răspuns:

Build Mode, dai pe ciocanel si click pe ce vrei sa stergi sau Build mode, dai pe manuta dai click si tii apasat pe ce vrei sa stergi si apesi tasta pe care scrie "delete"

| Zuza_2058 a răspuns:

Dai pe obictul respectiv si dai pe cosul de gunoi. sper ca te-am ajutat