| BalonassDeSapun a întrebat:

Cum sterg peretii la Sims 2?
Am vrut sa fac casa mai mare iar acum nu pot sterge peretii din interior...
Am inteles ceva un ciocanel de langa camera foto si camera video dar eu n u am nici un ciocan acolo....nici cand dau la materialele de construit! Si am mai inteles ceva de genu` " apesi CTRL iar apoi click " dar nici asta n-a mers!

1 răspuns:
| RichardCezar a răspuns:

CTRL si click in locul de unde vrei sa incepi sa distrugi peretele si tine apasat pana in locul unde vrei sa te opresti din distrus.