| Stefan_Alin_Radu_1993 a întrebat:

Salut, la vara vreau sa plec cu Work and Travel in Grecia, vreau sa stiu daca a mai fost cineva si poate sa-mi povesteasca experienta traita acolo. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| BeatriceL90L a răspuns:

Buna! Ce pot sa-ti spun este ca niste colegi de lucru aproape in fiecare concediu se duc in Grecia. Pretul este mult mai mic raportat la concediile ce le-ai face la noi in tara. Este foarte frumos acolo, mancarea o primesti in cantitate mare, nu doar o gustarica (cea inclusa-n pret). Peisajul, minunat, am vazut poze! Cazarile se fac in locuri superbe si luxuoase. Am auzit ca se organizeaza si un fel de vizite cu ghid turistic, acum depinde de ce au in programa trecut. Dar Grecia este frumoasa.