| anonim_4396 a întrebat:

Salut lume. Vreau sa plec la mare si nu pot sa plec plec mai devreme de 27 august. Ce credeti e cam tarziu? Va mai fi apa calda? Va mai fi cald afara sau se va racori?
DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca va fi bine ca tot vara e dar nu sunt prea sigur (nu te lua dupa raspunsul meu ca nu prezic viitorul e doar o parere)

| andreea9701 a răspuns:

Se va racori, iar apa nu va fi asa de favorabila, dar cu toate acestea cazarile se vor ieftini

| SunOfThe a răspuns:

Apa va fi mai calda decat in restul sezonului estival deoarece a fost "incalzita" toata vara. Ar fi cea mai buna perioada in care poti merge la mare... probabil v-or fi si preturile mai mici si nu va fi si asa de aglomerat ca acum.