| CastiCuMicrofon a întrebat:

m-am decis sa imi creez o pagina pe facbook, in care sa postez lucruri create din materiale reciclate, doar ca nu stiu ce nume sa-i pun, adica nu gasesc niciun id disponibil pentru ea.
Imi puteti da o idee pentru numele acestei pagini? As prefera in Engleza, dar puteti sa imi dati si in romana!
Funda!

PS: pana acum am incercat (PaperArt, PaperCraft, RecycledArt, RecycledCraft, RecycledChest etc.)

Răspuns Câştigător
| Doctorfishadi a răspuns:

Pentru ca sprijin mentalitatea o sa iti raspund, spune-i Terracycled.
Bafta cu paginawinking.

1 răspuns:
| Ercjiaai a răspuns:

Si noi putem sa reciclam!