| markiTo a întrebat:

ma gandeam si eu sa deschid un server de metin2 si nu am cine sa imi hosteze. L-as hosta chiar eu, dar nu imi merge programele, cine ma poate ajuta(care vrea sa il hosteze)ii dau GA, si suntem egali pe server. El decat sa il hosteze, eu ma ocup de playerii si de restul.Multumesc.

2 răspunsuri:
| Jesye a răspuns:

Nu iti "merge programele"? cauta o firma de host

| markiTo explică:

Este scump rau hostu pentru metin...am avut host de samp cu 5euro de la o firma ft buna, dar de metin2 am gasit foarte scump
P.S. am uitat sa spun ca dau FUNDA; x; x