| alin_9439 a întrebat:

Sal TPU mi-am creat un server de metin2 si am reusit crearea numai ca eu nu pot hosta 24/24 si vream sa va intreb daca pot sa pun un prieten sa hosteze dau funda celui care imi zice cum p.s mie inloc sa imi apara 8 time out imi apare 5 time out dar imi merge

Răspuns Câştigător
| aby1234 a răspuns:

Sfatul meu este sa te duci la 1 centru de host la cineva specializat si sa discuti cu ei crearea unui simplu sv de metin nu-i tocmai ceea ce pare, nu-i chiar asa de usor sunt multe ilegalitati la private, e destul de greu si de complicat, dar sfatul meu e sa te duci la cineva specializat in host, nu mai hosta pe la prieteni ca poti sa ai probleme si no sa poti trage pe nimeni la raspundere asa te duci la 1 firma speciala o sa platesti 10-15-20 euro in functie de host lunar dar esti sigur pe ceva.tongue sfatul meu nu te mai baza pe oameni falsi!

| alin_9439 explică (pentru aby1234):

Initial serveru este la incepu normal ca eu si ei o sa platim suntem 3 prieteni automat plata va fi mai usoara si ne cunoasteam de 4 ani nu vor fi probleme mersi de raspuns daca ai chef poate imi zici unde pot hostabig grin

1 răspuns: