| Pandarzv a întrebat:

Ma'm lasat de metin2 deoarece un player care avea trade hack mi-a zis sa ii arat putin itemele, si mi le'a furat.
Dupa ce m-am lasat nu aveam ce sa ma joc si inca nu stiu ce sa joc.
As vrea sa devin hacker!?
Daca poate cineva sa ma ajute cumva...

Răspuns Câştigător
| grgdlk a răspuns:

Lenovo, stai linistit nu te fa hacker ca te poate spargi vren server NASA, mai bine joaca jocurile astea
Dead space 2
Bioshock 2
assassin's creed 1, 2, 3,4
Time shift
Dark messiah

| Pandarzv explică (pentru grgdlk):

Sincer... nu am sa ma apuc de ninci un joc de ce ai specificat tu, dar iti dau funda pentru ca este cel mai inteligent raspuns pe care l-am primit O_o

3 răspunsuri:
| grgdlk a răspuns:

laughing) ba tu ai chef de glume in seara astarolling on the floor))laughing) ai mai rasp pe undeva tot asa aiurealaughing

| kamykaze88 a răspuns:

Daca tot vrei mmorpg (joc gen metin2) cu grafica excelenta recomand Lineage 2
http://www.youtube.com/watch?v=kQaLrLUMDbg