| Alexandru_3604 a întrebat:

Salut, ma pasioneaza acologia, sculptura, padurea... Dar vreau sa imi dati niste idei de sculpturi pe lemn sau de un adapost ingenios in padure...mai multe!

2 răspunsuri:
| chivas21 a răspuns:

Ideile de sculptura vin dormind si lucrand, uneori nu trebuie sa te gandesti inainte s`a incepi sculptura, fa ceva fara sens ceva ce nu exista, peste ani lumea o sa faca din acea sculptura din tantar-armasar, nici macar sculptorul nu stie ce reprezinta o lucrare insa lumea isi zice si ce simteai in acel moment, asa se mint oamenii intre ei! laughing

| momihai a răspuns:

Uite niste idei de sculpturi din sarma http://www.umograf.com/2011/10/sculpturi-din-sarma.html