| MâţulMov a întrebat:

Sunt in pana de idei, dati-mi repede si mie niste idei pentru compunerea "'Padurea mea de vis".

Răspuns Câştigător
| SarcasticLady a răspuns:

Padurea mea de vis pai... : stateam linistit sub copacul vieti in padure, pasarile zburau, aud un zgomot si ma duc sa ved ce a facut acel zgomot, vad plante de toate felurile si licurici care zboara sprinteni peste tufisurile cu zmeura, veveritele vesele ma iau in primire, vantul usor si lin ma trezeste, atunci mi-am dat seama ca totul a fost doar imaginatia mea. cam atat mai adaugi tu niste metafore cu gardieni paduri si altele...

1 răspuns:
| Corina a răspuns:

Poti sa te inspiri de aici:
http://www.compunerionline.com/