| Vasya a întrebat:

maine merg la un party si nu stiu cu ce sa ma imbrac.sunt o fire mai sportiva si nu prea port fuste decat cu colanti sau ceva de genu...(sunt fatalaughing ) plssss ajutor.

Răspuns Câştigător
| deditza a răspuns:

hee hee mei mei mei poti sa-ti iei o salopeta de blugi sau de un material mai moale cu niste converse [ ie cel mai benewinking iti zic eu ca stiuwinkinglaughing]
sau tot asa o fusta de blugi cu un colant negru un tricou punck si o bentitza neagra sau roz nu stiu orice ciloare da sa aiba o fundita...
sau o pereche de blugi si o bluza...
ceva sa te simti bine
in ce te inbrakiwinking

sper sa te fi ajutatwinking