| DeeepEyesClau a întrebat:

Maine trebuie sa merg la un eveniment si o sa port colanti. Problema e ca... sunt pe ciclu. Altceva nu prea am ce sa port, si sa imi pun tampoane nu vreau, mi-e frica. Ce sa fac? sad

13 răspunsuri:
| Valisha18 a răspuns:

Buna! Eu iti recomand absorbantele Always, deoarece sunt foarte bune! Ia-ti Ultra sau Maxi, pentru protectie maxima. Daca ocazia la care te duci dureaza ma mult de 3-4 ore, poti sa ti-l schimbi din cand in cand. Si pentru a te simti mai in siguranta, iti poti lua si un strat de dresuri pe sub, deoarece va fi scuzat ( in caz ca este observat) de vremea imprevizibila.winking

| afrodita3333 a răspuns:

Pai puneti absorbante si ia o bluza mai lunca care sa acopere fundul si mai larga daca se poate ca sa nu se vada dunga chilotului.

| Ryuuzuka a răspuns:

1.Sa nu mai zici asa niciodata laughing : "... sunt pe ciclu" ci esti pe stop okey? happy 2.Colantii se poarta in general la bluzite lungi, deci nu inteleg care ar fi problema ta? Doar nu vei purta colantii la un tricou, ceva scurt ca se aseaza aiurea pe tine si fiind data vremea asta urata incearca cu niste ghetute pana la genunchi. Crede-ma ti-ar sta foarte binewinking.

| BlaaBlaa a răspuns:

Sa-ti iei mai multe absorbante si sa te duci odata la o ora -doua la baie sa ti-l schimbi si sa ai intr-o geanta chiloti de schimb si daca vrei si pantaloni negri de schimb

| thecakeisalie a răspuns:

Sa stai acasa.

| DLeonard a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa folosesti un OB.

| Skm a răspuns:

Scuză-mă... care e problema ta cu absorbantul? raised eyebrows

| AnnyJonathann a răspuns:

Sa stai acasa sau sa rogi pe vreo prietena sa-ti imprumuta niste haine, Bafta!

| RoxRoman a răspuns:

Dapoi numa colanti ai? sau trebuie neaparat colanti?
chestia e ca eu urasc colantibig grinlaughing
poti lua un OB adica e mic nu se vede poti sa-l porti linisti-ta. o sa te ajute asta crede-ma. mult succes

| ImPucca a răspuns:

Daca vrei tu neaparat colanti, ia-ti absorbante de noapte si o bluza sau rochie mai lunga neagra.

| Coralinee a răspuns:

Nu trebuie sa stai acasa ca nu e capat de lume!
Incearca totusi si poate te razgandesti in privinta tampoanelor! Sunt foarte subtiri si micute, nu le simti, nu te deranjeaza si ofera protectie foarte buna!
Daca chiar nu te incumeti si chiarnu vrei...ia absorbante dintre cele mai subtiri sunt si cu grosimi de 2 milimetri, si abia se vad! Daca iti pui si o bluza sau un tricou mai lung care sa treaca de fund nu se va vedea absolut nimic!
Succes maine!

| Capone15 a răspuns:

Ob

| Gabytza_Ella_1993 a răspuns:

Eu iti propun sa iti iei un tricou lungutz, dar ti.as indica sa iti iei colanti negri pentru xce eventualitate, nu vreo culoare deschisa.si sa eviti miscarile bruste.