| InspectorulTPU a întrebat:

Salut maine plec la tara si am laptop nu stiu ce sa descarc.
Ce filme.
Sa descarc cateva videoclipuri cu in pui mei.
Si mai ce nu stiu ma plictisesc de moarte.

5 răspunsuri:
| liladyna a răspuns:

Poti sa iti descarci:1(joc) lol(league of legends)e un super joc on-linedar trebuie instalat insa este usor.2(filme)i am legend, beastley...etc
3.(seriale)poti sa te uiti la 2 and a half man, care este foarte amuzant

| zuzu_8138 a răspuns:

Porti descarca si jocuri http://www.nowstat.com/ video de pe youtube care iti plac mai mult...;)

| fafnir a răspuns:

Poi... era mai usor daca imi spuneai cam ce iti place. Hm... uite un film care probabil nu la-i vazut si mie mi-a plucut plus inca cateva sugestii big hug

1. Ghost dog way of the samurai
2. Hellsing ultimate(anime- violent\o/)
3. Recviem for a dream
4. Sin city

Vacanta placuta.o/

| eoooo a răspuns:

batting eyelashes Laptop.

The girl nex door

American Pie toate

Boat Trip

Bride Wars

Miss March ( laughing fain rauu laughing

Greta

Home alone ( toate)

John Tucker Must Die

The House Bunny ( mortal laughing )

The Hottie and The Nottie ( asta e ce trebuie laughing:X )

Astea le-am vazut eu. si mi-au placut cel mai mult big grin

AAAAA si unu de Groaza super. Primal :X:X

| sweetAngel_2547 a răspuns:

1.incearca orice filme de groaza, mie imi plac cele mai vechi de ex:jurnalul diavolului, venom(e super), stiu ce ai facut asta`vara, etc.
2.muulte comedii:mincinosul mincinosilor, ace ventura(cu jim carrey), sau seriale de comedie:friends, two and a half men, seinfiled
3.melodii noi, gasesti pe radio zu
4.videoclipuri noi sau videoclipuri de la in puii mei
5.pentru "drama" ca sa zic asa.mie imi plac la nebunie urmatoarele 2 filme pe acre le-am vazut de cel putin 10 ori si nu exagerez, si anume:troia si gladiatorul
6.cam atat, nu mai am alte idei, dar sper ca cele de mai sus sunt de folos.sunt sigura ca te descurci! :*