| yellowbubbles a întrebat:

Maine trebuie sa plec la tara pe o saptamana si o sa ma plictisesc. ce idei aveti?

Răspuns Câştigător
| theLITTLEsunShine a răspuns:

Pai poti sa-ti iei aparatu foto cu tine sh sa t pozezi langa peisaje. Eu daca m-as duce l tara pentru o saptamana. m-as distra swper.

Pai poti sa:
-strabatzi satul
-sa t fotografiezi langa o casa draguta laughing daca gasesti
-Sa stai sh sa t relaxezi ascultand muzica in timp c stai p iarba sh t uiti l pozele ce le-ai facut.
-Faci poze la soare laughing
-

4 răspunsuri:
| ellai a răspuns:

Daca ai un laptop poti descarca filme de pe net si sa te uiti la ele la tara sau sa iti iei niste carti si sa citesti. daca ai prieteni la tara la tine puteti sa stati impreuna, spuneti bancuri, jucati carti. de asemenea poti profita de timpul tau in aer liber si sa te bronzezi putin.

| spuf_8357 a răspuns:

Eu as sta pe iarba oleaca love struck la oras nu poti face asta. sa fie liniste happy

| nighthope a răspuns:

O carte buna sau doua chiar laughing mp3-ul cu muzica buna si multa rabdare

| Clara20 a răspuns:

nu stiu eu sunt proasta si nu stiu