| SttyL3R a întrebat:

Salut.
Mi'am downloadat the sims 3 late night, il deschid cu daemon tools, dar cand imi apare setupu si dau next imi da o eroare:
Setup hast detected The Sims 3 is corrupt or not propiely instaled. Setup is unable to continue.
plzz help straight face

4 răspunsuri:
| PikaRawrr a răspuns:

Ai sims 3 original? daca nu il ai atunci asta e problema. NICI UN JOC SIMS 3 nu merge fara cel original (expanison sau stuff)

| Aliiiiiiii a răspuns:

Poate nu l-ai instalat bine.Il am si eu si nu mi-a dat eroare.Incearca sa-l reinstalezi.

| GangstaLuv a răspuns:

Cred ca lipseste un folder din joc!

| SttyL3R explică:

Edit: Dau funda tongue