| DeeaDeiutza15 a întrebat:

MI-am instalat jocul The Sims 3. L-am deschis merge tot bine si cand am vrut sa imi instalez The Sims 3 Generations mi-a aparut asta :,, Setup has detected that The Sims 3 is corrupt or not properly installed. Setup is unable to continue."

Ce sa fac ca sa pot sa il instalez?

Răspuns Câştigător
| Freddie23 a răspuns:

Din cate stiu este acelasi joc, restul fiind add-on-uri s.a.
Ai pus crack-ul la Sims 3, iar addon-ul nu-l recunoaste ca autentic, asta e problema. Daca ai fisierul original, suprascriel inapoi, apoi instaleaza ce vrei. Sigur o sa mearga.

1 răspuns:
| TheLordOfTheRings a răspuns:

Ti-a aparut asta deoarece poti instala doar un joc The Sims 3 nu doua.Pentru a instala The Sims 3 Generations va fi necesar sa stergi The Sims 3.Deci trebuie sa alegi 1/2. Sper sa fi fost de ajutor.