| anonim_4396 a întrebat:

mi-am luat Lineage 2 garcia decurand. M-i-am facut cont si cand intru in joc cand scriu numele si parola dau ENTER zice ca contul este deja logat.

cine ma poate ajuta

3 răspunsuri:
| Alessandra_6898 a răspuns:

Inseamna ca este inca cineva pe acel cont.gaseste o modalitate de a schimba parola sau fa'ti un cont nouwinking! Success si sper ca ti'am fost de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-am facut contul si cand am intrat prima data asa mi-a spusstraight face cum sati sparga contul dupa 30secstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca cineva ti-a intrat pe contul tau...]