| Adrian23Ady a întrebat:

dc de fiecare data cand intru pe TPU nu ma da direct pe contul meu si ma pune s-a imi scriu adresa si parola eu le scriu da nu vrea sa mearga zice ca am introdus adresa si parola gresit.Acum m-am logat prin YAHOO si e mai bine Daca ma logam prin facebook sau imi faceam cont singur pateam asta.(funda)

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Fii mai explicit cum anume?
Te redirecționează spre un alt cont sau cum anume?
Te loghezi cu adresa de e-mail și parola aleasă și îți dă eroare iar dacă te conectezi cu contul de Fb sau Yahoo totul funcționează?
Succes

| Adrian23Ady explică (pentru DeyCj):

Ma eu cand intru in stanga scrie ''contul meu'' si acolo scrie e-mail si parola eu mi-am facut cont si scriu adresa mea si parolo si tot nu ma lasa numa cand dau logare prin YAHOO trebuie sa scriu adresa de yahoo si parola si merge. ORCUM MS DE RASPUNS big grin

1 răspuns: