| alexutzu2019 a întrebat:

Salut mi-am luat si eu de curand un Samsung galaxy gio, si am in abonament inclus si netul, as vrea sa stiu cum pot face setarile pentru internet. mersi mult!

5 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Abonament la ce firma?

| alex040599 a răspuns:

Un prieten de-al meu are Gio. Apasa 2 sec pe butonul de inchis telefonul din dreapta si vezi daca modul de DATE este activat.Cred ca asta e tot.(Vezi sa il opresti de fiecare data, pentru ca unele aplicatii se pot conecta la net si iti incarca factura)

| alexutzu2019 explică:

Abonament la Vodafone

| Coca_Matei_Dragos_1985 a răspuns:

Daca esti la cosmote, du-te la un sediu, acolo o sa iti explice, o sa iti dea un e-mail pe care sa-l accesezi de pe pc, o sa scrii codu intr-un mesaj pe telefon sau smartfon ce ai tu acolo, si gata, poti naviga pe net!
La Orange la fel, iar la Vodafone intri direct, nu trebuie sa faci nimic special.
Funda?

| TheCh0cap1c a răspuns:

De ce nu mergi la firma de la care ai abonamentul si telefon-ul sa ti-l faca?