| yodaniyo a întrebat:

Buna TPU... mi-am luat la abonament un Samsung GT-S5560i si am un trafic de date inclus dar nu stiu cum sa-mi activez netul pe telefon... Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| ParanoidKidu a răspuns:

Bună! Păi ţii apăsat pe butonul de închidere şi îţi vor apărea nişte opţiuni,iar tu o alegi pe aia pe care scrie"Mod date de reţea" sau intri la setări şi dai pe "Wireless şi reţea", iar apoi pe "Reţele mobile" şi selectezi opţiunea "Utilizare pachete de date".O zi frumoasă.Pa, pa.

2 răspunsuri:
| ParanoidKidu a răspuns:

Am revenit.Sau dacă telefonul are Wi-fi (conexiune wireless) te poţi conecta gratuit la reţeaua altuia.

| yodaniyo explică:

Nu a fost exact asa dar m-am descarcat mersi mult