| ciler21 a întrebat:

Pot sa stiu si eu care sunt si cum bag setarile pentru internet la abonament cosmote M {50 Mb trafic inclus}, pe telefonul samsung galaxy fit! Dau funda!big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| McCrush a răspuns:

E\Eu am Samsung GT-B7610 Omniapro si am activat internetul. Suna la relatii cu clienti le spui ce telefon ai si ei iti vor spune daca e compatibil cu serviciul lor de net. Apoi daca este compatibil iti vor cere o adresa de e-mail pe care iti vor trimite instructiunile pentru activare.Succes!

3 răspunsuri:
| McCrush a răspuns:

Ai rezolvat?

| ciler21 explică (pentru McCrush):

Nu,inca nu dar totusi daca nu raspunde nimeni.

| Catalin0915 a răspuns:

Trimiti un mesaj gol la 4777 si vei primi setarile prin sms. le salvezi si daca iti cere un cod pui 1234