| AYoRollLikeABuffalo a întrebat:

Se apropie ziua celei mai bune prietene si deja i-am luat un cadou. O cutie de bijuterii de culoare lila cu model floral [roz-verde-rosu] si am un unchi care topeste aur si confectioneaza bijuterii, asa ca m-am gandit ca un inel ar fi foarte frumos pentru ea. Insa, ma gandeam sa ii iau si flori, stiind ca ii plac foarte mult. Problema e ca, rusine mie, desi fiind fata, nu ma pricep deloc la flori si chiar nu stiu ce sa ii iau. Am incercat sa o intreb ce flori ii plac insa mereu imi raspunde ba cu "nu stiu" ba cu "toate sunt frumoase", deci ati putea va rog sa imi sugerati ce asi putea cumpara. Ei ii place foarte mult culoarea lila, dar totusi parca nu as vrea sa ii cumpar promul buchet lila care imi cade in mana.

Răspuns Câştigător
| TheEvilCat a răspuns:

Pai nu stiu...Sunt de acord cu ea... orice floare e dragutathinking
Nu trebuie sa fie neaparat florile in culoarea lilabig grin
Poti sa vorbesti cu cea de la florarie sa-ti aleaga culoareathinking
Ai putea lua trandafiri, cui nu-i placrolling on the floorSau crinithinking sau...crizanteme albe...ca sa vina bine pe movthinking Nu stiu

Sau daca chiar vrei o floare lila...ia-i orhideebig grin
E si mov si e si frumoasa ca aspect, dar din cate stiu e destul de scumpathinking

Nu stiu daca te-am ajutat prea multthinking Bafta la florismug

1 răspuns:
| TedBundySCA a răspuns:

Bună! Dacă te rog, mi-ai putea trimite un mesaj cu numărul de telefon? Aș vrea să vorbesc legat de acel unchi de al tău care se ocupă cu confecționarea bijuteriilor. Mă interesează să îmi fac și eu unul un inel din aur, iar la mine în oraș până acum nu am avut prea mare succes cu asta.