| MaNumescCumDoresc a întrebat:

Mi s-a tot umflat degetul mijlociu de la mana dreapta de la cat de mult scriu la scoala si numai in vacanta mare cred ca o sa mi se revina la normal! Aveti vreo idee cum sa scap si la anul viitor scolar de problema asta? FuNDA!

Răspuns Câştigător
| Changes a răspuns:

Să știi că și eu pățesc lucrul ăsta.Nu cred că poți să-i faci ceva, așa suntem noi.Nu cred că are toată lumea problema asta.

4 răspunsuri:
| InF3CT a răspuns:

Stiu eu un remediu...Lasati-va de scris laughing))

| EddyEnergyStar a răspuns:

Si eu sunt exact in aceeasi situatie ca tine.Si ca sa scap de chestia asta incerc sa las mana cat mai moale, si sa n-o incordez prea tare, cand scriu, chiar si la ora de mate...cand scriu foarte repede, si functioneaza...cat de cat.
Bafta!happy

| Nicki18 a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa-ti schimbi felul in care tii pixul, astfel aceasta inflamare nu ar mai reveni.

| MatrixNBA a răspuns:

Este o simpla batatura, nu iti face griji cu totii avem! Ar trebui sa nu mai apesi atat de tare pe instrumentul de scris!