| Spankh a întrebat:

Salut mi sa defectat antivirusul, folosesc nod32 v5 imi cere usernameu si pass vreau daca stiti niste din astea care sa mearga [ username, password] FUNDA

1 răspuns:
| viitortatic a răspuns:

Pentru a avea username si pw trebuie sa il cumperi, poti cauta pe net hackerit dar...
eu iti recomand AVAST, este cel mai bun spyware
de altfel Norton este o alegere buna dar mananca extrem de multe rss ale pc
Avast iti recomand ( daca cuma nu iti place, opteaza pentru bitdefender sau in cazul in care ai un PC performant Norton)
De pe site-urile oficiale poti descarca Trial versions happy
Bafta