| anonim_4396 a întrebat:

Am un cont pe wonderland online si cand vreau sa intru in el spune wrong username or password, n-ar avea cine sa intre pentru ca usernameu-l e diferit de numele care Il am in joc si mi-am schimbat acum cateva minute parola dar tot nu merge, ar trebui sa astept cateva zile sau?:*

Răspuns Câştigător
| piticutz a răspuns:

Am jucat si eu jocul asta...big grincineva ti-a schimbat parola de pe id tau de mess se poate si asa daca cineva iti stia parola sau este o defectiune de cateva zile desi ma indoiesc fiidca trebuia sa scrie disconection

35 răspunsuri:
| Chocolate a răspuns:

Puii mei, sterge jocu ala! iti distruge viata, timpul, prieteniile...am avut la o apa lvl 94[SaKuRa1]si 86 la foc[Lisabeth]---->Taurus si le-am sters, din nervi...am plans si am regretat ca am jucat un an si mi-am facut prieteni si am invatat prost tot anul din cauza jocului dar acum is fericita k m-am lasat de jocbig grin

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

@adevarulpur- cand ai trecut ultima oara pe la ora de romana?raised eyebrows

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Enigma-ce sa facem?hee hee nu la toti ne place limba romana rolling eyes big grinbig grinbig grinbig grin

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ce frica imi e :-s
rolling on the floor

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Imi merge acum contul, saracu-l adevarpur cat il mai criticati=)

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Mai taci=)

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Sincer jocu ala imi cam ia atentia de la tot

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Mai opriti-va oamenilaughing

| gIiiIolil a răspuns:

Trebuie sa vb cu GM-ul, sau vb cu cineva de la wondeland online suport

| dinamo a răspuns:

Ce oamneni daca saracu om so prezentat treia in cultara voastra aia "mare" sa va dati seama ca este vecina lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@cora-daca ai sa te uiti la raspunsurile lui, te sinucizi.nu imi dau seama unde face scoala, insa profesorii lui ar trebui exclusi din invatamant.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da finca esti un prost

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu poti intra vorbeste cu adminu si zi ca nu iti mai sti parola

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cineva ti-a schimbat parola.sigur i-ai da cuiva accontul si parola ta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-a furat cineva contul. Si mi-a schimbat parola de cateva zile tot incerc sa intru. Apoi o fata mi-a zis ca mi-a aflat contul dar tot nu merge sa intru. Iar acontul meu era gabrielafata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa mil dai mie ca sa rezolv eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca ti-s-a blocat contul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ti-a spart cineva parola.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Piticutzbig grin ai dreptate ia intrat cineva pe acont.iti dau eu meimei de lv 26, 29. fac unu de lv 26 daca-i fire daca nuthinking de vreo 24 ca am de 29 si 24 baietihappy. noroc in continuarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca mai intri ia id meu: cristy_muntean

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune-mi parola si acel id si iti zic eu daca-i ala bum sau nu! ok?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mil dai mie plz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dami usernamul si aprola

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am cont lvl 200 tot arme de 170 180 si de toate am atk 100000 hahaahlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am avut un cont la fel si nu am maio putut intra pe el si era de lv mare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ori ai butea fi banat de GM!winkingbafta sa il recuperezi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie mi s-a intamplat mai incearca

| costel1 a răspuns:

Pai eu am lvl mic si vreau unu de lvl mai mare va rog imi dati cont si parola eu vil dau pe al me costel22