| alexxxxxxxxxx a întrebat:

Nexus 7 2013 are vreun rival la acelasi prete performanta, adica foarte performanta sau doar performanta?
ruleaza asphalt 8?
daca are 4g pot folosi 3g? ca nu am 4g
ce alta tableta e mai buna la acelasi pret decat Nexus 7 2013?

2 răspunsuri:
| SirAlbert a răspuns:

Nu cred ca te mai intereseaza de aceasta intrebare, dar iti voi raspunde:

Rivalii lui Nexus 7 - 2013 sunt:

- Lg G Pad 8.3
- Ipad mini 1 si/sau 2

Eu, personal, folosesc un Nexus 7 - 2013 si daca vrei o tableta de gaming sau chiar everyday use, ai de ales dintre G Pad si N7, ca Ipad-ul e mai mult de business.

| alexxxxxxxxxx explică (pentru SirAlbert):

Mersi ca ti-ai rupt din timpul tau pentru a ma ajuta
mi-am luat Samsung tab 4.7 4g