| JustClaudiu a întrebat:

Salut.Stie cineva cand apare tableta Asus Nexus 7 in Romania si la ce pret va fi?

Răspuns Câştigător
| XxRoByXx0O a răspuns:

Intre septembrie si octombrie ( o mica intarziere da a timp sa strangi bani )

5 răspunsuri:
| Attomm98 a răspuns:

Apare pe la mijlocul lui august si o sa coste 200 de dolari..deci cam vreo 7-8 poate chiar 9 milioane dar nu mai mult!

| XxRoByXx0O a răspuns:

Am auzit ca in jur de 1.500 ron

| JustClaudiu explică (pentru XxRoByXx0O):

Si o data ceva? Presupun ca prin August-Septembrie.

| alexandrumarcu32 a răspuns:

Auzi, septembrie octombrie, si 1500 de lei...star trec, unde te crezi? Cel mai probabil o sa apara undeva pe la jumatatea lui august, cel tarziu, si nu va depasi 1000 de lei varianta de 8 giga! Samsung Galaxy 3 a aparut in Romania la nici doua saptamani dupa ce a fost lansat!

| andreimessi a răspuns:

Si eu dabea astept sa apara. vreo sa o achizitionez deoarece la pretu asta o tableta mai buna ca asta nu este.zic eu.