| alexxxxxxxxxx a întrebat:

am nevoie de o tableta la liceu si m-am gandit sa va intreb pe voi daca aveti niste recomandari
m-am gandit la google Nexus 7 2012 dar nu are 3g, si imi va trebui pentru ca voi sta in gazda si acolo nu am wi-fi
si dupa cate stiu eu o tableta poate sa aiba internet prin wi-fi, 3g si modem sau stick de internet
wi-fi-ul cade din prima, stik-ul la fel pentru ca trebuie sa rootez tableta si asta va duce la pierderea garantiei, si ramane 3g
ce tableta de maxim 600 lei, maxim cu 3g pot sa imi iau
sa fie cat de cat performanta
sau daca se merita sa iau Asus google Nexus 2013 la abonament
sau o tableta cam de 1000 lei dar la abonament, sa imi iau? cine ma ajuta dau funda, promit

6 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Tableta wolder
am eu merge super

| PrecioussGirl a răspuns:

Eu am primit zilele astea o tableta Allview viva 8d. la flanco era 500 lei, iar eu mi-am bagat cartela de la digi cu internet si e perfect. pot merge oriunde cu ea pentru cu am 3G.

| AnneMarye2013 a răspuns:

Eu am asa si este foarte buna : http://www.emag.ro/......DRKZJBBBM/

| alexxxxxxxxxx explică (pentru AnneMarye2013):

Nu are 3g, mie asta imi trebuie cel mai mult